MDR-60-12 Giriş 85-264V AC-120-370V DC / Çıkış 12V DC / 5A Plastik Kasa Güç Kaynağı
Marka
Stok Kodu
MDR-60-12
Fiyat
*141,36 TL den başlayan taksitlerle!
%15 İndirim
5000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
RAY MONTAJ MDR SERİSİ
  • Universal AC giriş / Tam skala
  • DIN Ray montajı, TS35/7.5 yada 15
  • Korumalar: Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj
  • Dahili aktif PFC ve aşırı sıcaklık koruması (MDR-100)
  • Yüksüz güç tüketimi <0.75W (<1W MDR-100)
  • Serbest hava akışı soğutmalı
  • DC OK çıkışı
  • LED çıkış durum göstergesi
  • %100 tam yük testi
  • 2 yıl garanti
ÜRÜN KODU BESLEME GERİLİMİ ÇIKIŞ   EBATLAR
10W MDR SERİSİ
MDR-10-5 85-264 VAC  120-370 VDC 5VDC 2A 22.5 x 90 x 100 mm
MDR-10-12 85-264 VAC  120-370 VDC 12VDC 0.84A 22.5 x 90 x 100 mm
MDR-10-15 85-264 VAC  120-370 VDC 15VDC 0.67A 22.5 x 90 x 100 mm
MDR-10-24 85-264 VAC  120-370 VDC 24VDC 0.42A 22.5 x 90 x 100 mm
20W MDR SERİSİ
MDR-20-5 85-264VAC 120-370VDC 5VDC 3A  22.5 x 90 x 100 mm
MDR-20-12 85-264VAC 120-370VDC 12VDC  1.67A  22.5 x 90 x 100 mm
MDR-20-15 85-264VAC 120-370VDC 15VDC  1.34A  22.5 x 90 x 100 mm
MDR-20-24 85-264VAC 120-370VDC 24VDC 1A  22.5 x 90 x 100 mm
40W MDR SERİSİ
MDR-40-5 85-264VAC 120-370VDC 5VDC  6A  40 x90 x 100 mm
MDR-40-12 85-264VAC 120-370VDC 12VDC  3.33A  40 x90 x 100 mm
MDR-40-24 85-264VAC 120-370VDC 24VDC  1.7A  40 x90 x 100 mm
MDR-40-48 85-264VAC 120-370VDC 48VDC  0.83A  40 x90 x 100 mm
60W MDR SERİSİ
MDR-60-5 85-264VAC 120-370VDC 5VDC   10A  40 x90 x 100 mm
MDR-60-12 85-264VAC 120-370VDC 12VDC  5A  40 x90 x 100 mm
MDR-60-24 85-264VAC 120-370VDC 24VDC   2.5A  40 x90 x 100 mm
MDR-60-48 85-264VAC 120-370VDC 48VDC  1.25A  40 x90 x 100 mm
100W MDR SERİSİ
MDR-100-12 85-264VAC 120-370VDC 12VDC  7.5A  55 x 90 x 100 mm
MDR-100-24 85-264VAC 120-370VDC 24VDC  4A  55 x 90 x 100 mm
MDR-100-48 85-264VAC 120-370VDC 48VDC  2A  55 x 90 x 100 mm
  • Ebatlar (Boy x En x Yükseklik) mm.
    Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
    Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
    MDR-60-12 Giriş 85-264V AC-120-370V DC / Çıkış 12V DC / 5A Plastik Kasa Güç Kaynağı MDR-60-12 Giriş 85-264V AC-120-370V DC / Çıkış 12V DC / 5A Plastik Kasa Güç Kaynağı şimdi en uygun fiyatıyla İzmir-enerji.com.tr’de! Hemen tıklayın ve alışverişe başlayın! MDR-60-12