LRS-50-24 Giriş 85-264V AC-120-373V DC / Çıkış 24V DC / 2,2A Yüksek Verimli Standart Güç Kaynağı
Marka
Stok Kodu
LRS-50-24
Fiyat
*75,78 TL den başlayan taksitlerle!
%15 İndirim
5000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Kapalı Tip LRS Serisi
  • Universal AC giriş / Tam skala
    (LRS-150 anahtar ile AC giriş seçimli)
  • Korumalar: Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj
  • Serbest hava akışı soğutmalı
  • Küçük boyutlu, yüksek güç yoğunluklu
  • %100 tam yük testi
  • 2 yıl garanti
ÜRÜN KODU BESLEME GERİLİMİ ÇIKIŞ     EBATLAR
35W LRS SERİSİ
LRS-35-5 85-264 VAC 120-373 VDC 5VDC 7A 99 x 82 x 30 mm
LRS-35-12 85-264 VAC 120-373 VDC 12VDC 3A 99 x 82 x 30 mm
LRS-35-15 85-264 VAC 120-373 VDC 15VDC 2.4A 99 x 82 x 30 mm
LRS-35-24 85-264 VAC 120-373 VDC 24VDC 1.5A 99 x 82 x 30 mm
LRS-35-48 85-264 VAC 120-373 VDC 48VDC 0.8A 99 x 82 x 30 mm
50W LRS SERİSİ
LRS-50-5 85-264 VAC 120-373 VDC 5VDC 10A 99 x 82 x 30 mm
LRS-50-12 85-264 VAC 120-373 VDC 12VDC 4.2A 99 x 82 x 30 mm
LRS-50-15 85-264 VAC 120-373 VDC 15VDC 3.4A 99 x 82 x 30 mm
LRS-50-24 85-264 VAC 120-373 VDC 24VDC 2.2A 99 x 82 x 30 mm
LRS-50-48 85-264 VAC 120-373 VDC 48VDC 1.1A 99 x 82 x 30 mm
75W LRS SERİSİ
LRS-75-5 85-264 VAC 120-373 VDC 5VDC 14A 99 x 97 x 30 mm
LRS-75-12 85-264 VAC 120-373 VDC 12VDC 6A 99 x 97 x 30 mm
LRS-75-15 85-264 VAC 120-373 VDC 15VDC 5A 99 x 97 x 30 mm
LRS-75-24 85-264 VAC 120-373 VDC 24VDC 3.2A 99 x 97 x 30 mm
LRS-75-36 85-264 VAC 120-373 VDC 36VDC 2.1A 99 x 97 x 30 mm
LRS-75-48 85-264 VAC 120-373 VDC 48VDC 1.6A 99 x 97 x 30 mm
100W LRS SERİSİ
LRS-100-5 85-264 VAC 120-373 VDC 5VDC 18 129 x 97 x 30 mm
LRS-100-12 85-264 VAC 120-373 VDC 12VDC 8.5A 129 x 97 x 30 mm
LRS-100-15 85-264 VAC 120-373 VDC 15VDC 7A 129 x 97 x 30 mm
LRS-100-24 85-264 VAC 120-373 VDC 24VDC 4.5 129 x 97 x 30 mm
LRS-100-36 85-264 VAC 120-373 VDC 36VDC 2.8A 129 x 97 x 30 mm
LRS-100-48 85-264 VAC 120-373 VDC 48VDC 2.3 129 x 97 x 30 mm
150W LRS SERİSİ