HDR-30-24 Giriş 85-264V AC-120-370V DC / Çıkış 24V DC / 1,5A Plastik Kasa Güç Kaynağı
Marka
Stok Kodu
HDR-30-24
Fiyat
*100,56 TL den başlayan taksitlerle!
%15 İndirim
5000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
RAY MONTAJ HDR SERİSİ
  • Universal AC giriş 85-264 VAC
  • Ultra ince dizayn
  • Korumalar: Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj
  • Çalışma sıcaklık aralığı :-30 ~ +70 °C
  • DIN Ray montajı, TS35/7.5 yada 15
  • DC Çıkış voltajı ayarlanabilir
  • Serbest hava akışı soğutmalı
  • İzolasyon sınıf II
  • LED çıkış durum göstergesi
  • %100 tam yük testi
  • 2 yıl garanti
MODEL GİRİŞ ÇIKIŞ   EBATLAR
15W HDR SERİSİ
HDR-15-5 85-264VAC 120-370VDC 5VDC 2.4A 17.5x90x54.5 mm
HDR-15-12 85-264VAC 120-370VDC 12VDC 1.25A 17.5x90x54.5 mm
HDR-15-15 85-264VAC 120-370VDC 15VDC 1A 17.5x90x54.5 mm
HDR-15-24 85-264VAC 120-370VDC 24VDC 0.63A 17.5x90x54.5 mm
HDR-15-48 85-264VAC 120-370VDC 48VDC 0.32A 17.5x90x54.5 mm
30W HDR SERİSİ
HDR-30-5 85-264VAC 120-370VDC 5VDC 3A 35x90x54.5 mm
HDR-30-12 85-264VAC 120-370VDC 12VDC 2A 35x90x54.5 mm
HDR-30-15 85-264VAC 120-370VDC 15VDC 2A 35x90x54.5 mm
HDR-30-24 85-264VAC 120-370VDC 24VDC 1.5A 35x90x54.5 mm
HDR-30-48 85-264VAC 120-370VDC 48VDC 0.75A 35x90x54.5 mm
60W HDR SERİSİ
HDR-60-5 85-264VAC 120-370VDC 5VDC 6.5A 52.5x90x54.5 mm
HDR-60-12 85-264VAC 120-370VDC 12VDC 4.5A 52.5x90x54.5 mm
HDR-60-15 85-264VAC 120-370VDC 15VDC 4A 52.5x90x54.5 mm
HDR-60-24 85-264VAC 120-370VDC 24VDC 2.5A 52.5x90x54.5 mm
HDR-60-48 85-264VAC 120-370VDC 48VDC 1.25A 52.5x90x54.5 mm
100W HDR SERİSİ
HDR-100-12 85-264VAC 120-370VDC 12VDC 7.1A 75x90x54.5 mm
HDR-100-15 85-264VAC 120-370VDC 15VDC 6.13A 75x90x54.5 mm
HDR-100-24 85-264VAC 120-370VDC 24VDC 3.83A 75x90x54.5 mm
HDR-100-48 85-264VAC 120-370VDC 48VDC 1.92A 75x90x54.5 mm
150W HDR SERİSİ
HDR-150-12 85-264VAC 120-370VDC 12VDC 11.3A 105x90x54.5 mm
HDR-150-15 85-264VAC 120-370VDC 15VDC 9.5A 105x90x54.5 mm
HDR-150-24 85-264VAC 120-370VDC 24VDC 6.25A 105x90x54.5 mm
HDR-150-48 85-264VAC 120-370VDC 48VDC 3.2A 105x90x54.5 mm
  • Ebatlar (Boy x En x Yükseklik) mm.
    Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
    Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
    HDR-30-24 Giriş 85-264V AC-120-370V DC / Çıkış 24V DC / 1,5A Plastik Kasa Güç Kaynağı HDR-30-24 Giriş 85-264V AC-120-370V DC / Çıkış 24V DC / 1,5A Plastik Kasa Güç Kaynağı şimdi en uygun fiyatıyla İzmir-enerji.com.tr’de! Hemen tıklayın ve alışverişe başlayın! HDR-30-24