EDR-120-12 Giriş 90-264V AC-120-370V DC / Çıkış 12V DC / 10A Yüksek Verimli Standart Güç Kaynağı
Marka
Stok Kodu
EDR-120-12
Fiyat
*212,77 TL den başlayan taksitlerle!
%15 İndirim
5000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
RAY MONTAJ EDR-NDR SERİSİ
  • Universal AC giriş / Tam skala
  • İnce ve ekonomik dizayn(EDR & NDR serileri)
  • Korumalar: Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj ,aşırı sıcaklık
  • NDR-240/480 için dahili aktif PFC fonksiyonu: PF>0.98 (@115VAC), PF>0.95 (@230VAC)
  • DIN Ray montajı, TS35/7.5 yada 15
  • EN61000-6-2 endüstriyel bağışıklık seviyesi
  • Serbest hava akışı soğutmalı
  • LED çıkış durum göstergesi
  • %100 tam yük testi
  • UL 508(Endüstriyel kontrol elemanları) listelenmiş
  •  2 yıl garanti
ÜRÜN KODU BESLEME GERİLİMİ ÇIKIŞ   EBATLAR
45W DR SERİSİ
DR-45-5 85-264VAC 5VDC 5A 78 x 93 x 67 mm
DR-45-12 85-264VAC 12VDC 3.5A 78 x 93 x 67 mm
DR-45-15 85-264VAC 15VDC 2.8A 78 x 93 x 67 mm
DR-45-24 85-264VAC 24VDC 2A 78 x 93 x 67 mm
75W EDR SERİSİ
EDR-75-12 90-264VAC 120-370VDC 12VDC 6.3A 32 x 125.2 x 100.2 mm
EDR-75-24 90-264VAC 120-370VDC 24VDC 3.2A 32 x 125.2 x 100.2 mm
EDR-75-48 90-264VAC 120-370VDC 48VDC 1.6A 32 x 125.2 x 100.2 mm
120W EDR SERİSİ