SL3-021-2.2K Tek Faz 220V AC Beslemeli 2,2 kW Motor Sürücüsü
Marka
Stok Kodu
SL3-021-2.2K
5000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SL3 Serisi Özellikleri
  • Genel amaçlı uygulamalar için ideal kompakt AC sürücü
  • 0 – 599 Hz frekans çıkışı
  • V/F skaler kontrol
  • 0.4~2.2kW güç aralığı (1-faz 220Vac ve 3-faz 380Vac)
  • Tuş takımlı ve LED göstergeli panel
  • Dahili hız ayar potansiyometresi
  • Harici keypad opsiyonu (PU302)
  • RJ-45 ethernet kablosu ile harici taşınabilir keypad bağlantısı
  • NPN dijital girişler
  • 0-10V / 4-20mA analog giriş tipi seçim (AVI/ACI) anahtarı
  • 4 adet dijital giriş, 1 adet röle çıkış
  • Modbus ASCII/RTU veya Shihlin haberleşme protokolü seçimi (38400bps’e kadar)
  • Dahili RS485 bağlantı portu (RJ-45 jack tipi ve vidalı terminal tip birlikte)
  • %150 60sn ve %200 1sn aşırı yük akım oranı
  • Sabit Tork, Değişken Tork ve Beş Nokta V/F eğri karakteristiği seçimi
  • Başlangıç torku 5Hz’de %150 torque boost
  • PWM pulse girişi ile frekans set ayarı destekler
  • Travers ve sargı uygulamaları için triangular wave fonksiyonu
  • Var-Gel (Reciprocating machine) fonksiyonu
  • Programlanabilir adımlı çalışma modu (PO)
  • DIN Raya sabitleme veya vidalı sabitleme ile kolay kurulum
  • Optimize edilmiş hava kanalları
  • Dahili RFI filtre
  • DC frenleme özelliği
  • PID kontrol
  • Parametre password koruması
  • IP20 koruma
  • CE onaylı
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
SL3-021-2.2K Tek Faz 220V AC Beslemeli 2,2 kW Motor Sürücüsü SL3-021-2.2K Tek Faz 220V AC Beslemeli 2,2 kW Motor Sürücüsü şimdi en uygun fiyatıyla İzmir-enerji.com.tr’de! Hemen tıklayın ve alışverişe başlayın! SL3-021-2.2K