HGP250F3PT4S250H 3 x 250A ( 200-250A ) 50kA Termik Manyetik Şalter
Stok Kodu
HGP250F3PT4S250H
Fiyat
*931,70 TL den başlayan taksitlerle!
%45 İndirim
5000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HGP250F3PT4S..H 50kA Termik Manyetik Şalter ( 3 Kutuplu )
  • Çeşitli ürün grupları : 9 ~ 800A (8 çerçeve) Nominal İzolasyon gerilimi : 1000V (50A ~ ) AC/DC serbest voltaj (115A ~ )
  • 15A ~ 1600A, 5kA ~ 150kA
  • Ui = 1000V, Ics = %100 Icu
HGP250F3PT4S250H 3 x 250A ( 200-250A ) 50kA Termik Manyetik Şalter HGP250F3PT4S250H 3 x 250A ( 200-250A ) 50kA Termik Manyetik Şalter şimdi en uygun fiyatıyla İzmir-enerji.com.tr’de! Hemen tıklayın ve alışverişe başlayın! HGP250F3PT4S250H