HGP125DF3PT4S40F 3 x 40A ( 32-40A ) 50kA Termik Manyetik Şalter
Stok Kodu
HGP125DF3PT4S40F
Fiyat
*899,54 TL den başlayan taksitlerle!
%45 İndirim
5000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HGP125DF3PT4S..F 50kA Termik Manyetik Şalter ( 3 Kutuplu )
  • Çeşitli ürün grupları : 9 ~ 800A (8 çerçeve) Nominal İzolasyon gerilimi : 1000V (50A ~ ) AC/DC serbest voltaj (115A ~ )
  • 15A ~ 1600A, 5kA ~ 150kA
  • Ui = 1000V, Ics = %100 Icu
  • Tüm AF'ler için geçerli ayarlanabilir derecelendirmeler
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HGP125DF3PT4S40F 3 x 40A ( 32-40A ) 50kA Termik Manyetik Şalter HGP125DF3PT4S40F 3 x 40A ( 32-40A ) 50kA Termik Manyetik Şalter şimdi en uygun fiyatıyla İzmir-enerji.com.tr’de! Hemen tıklayın ve alışverişe başlayın! HGP125DF3PT4S40F