HGM630S-3P500 3 x 500A 65kA Kompakt Şalter
Stok Kodu
HGM630S-3P500
Fiyat
*1.711,29 TL den başlayan taksitlerle!
%45 İndirim
5000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HGM630S-3P 500A..630A  65kA Termik Sabit, Manyetik Sabit ( 3 Kutuplu ) Kompak Şalter
  • Çeşitli ürün grupları : 9 ~ 800A (8 çerçeve) Nominal İzolasyon gerilimi : 1000V (50A ~ ) AC/DC serbest voltaj (115A ~ )
  • 15A ~ 1600A, 5kA ~ 150kA
  • Ui = 1000V, Ics = %100 Icu
HGM630S-3P500 3 x 500A 65kA Kompakt Şalter HGM630S-3P500 3 x 500A 65kA Kompakt Şalter şimdi en uygun fiyatıyla İzmir-enerji.com.tr’de! Hemen tıklayın ve alışverişe başlayın! HGM630S-3P500