HGM400S-3P400 3 x 400A 65kA Kompakt Şalter
Stok Kodu
HGM400S-3P400
Fiyat
*1.118,19 TL den başlayan taksitlerle!
%45 İndirim
5000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HGM400S-3P 300A..400A  65kA Termik Sabit, Manyetik Sabit ( 3 Kutuplu ) Kompak Şalter
  • Çeşitli ürün grupları : 9 ~ 800A (8 çerçeve) Nominal İzolasyon gerilimi : 1000V (50A ~ ) AC/DC serbest voltaj (115A ~ )
  • 15A ~ 1600A, 5kA ~ 150kA
  • Ui = 1000V, Ics = %100 Icu
HGM400S-3P400 3 x 400A 65kA Kompakt Şalter HGM400S-3P400 3 x 400A 65kA Kompakt Şalter şimdi en uygun fiyatıyla İzmir-enerji.com.tr’de! Hemen tıklayın ve alışverişe başlayın! HGM400S-3P400