HGM125S-3P125 3 x 125A 26kA Kompakt Şalter
Stok Kodu
HGM125S-3P125
Fiyat
*388,95 TL den başlayan taksitlerle!
%45 İndirim
5000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HGM125S-3P 16A..125A 26kA Termik Sabit, Manyetik Sabit ( 3 Kutuplu ) Kompak Şalter
  • Çeşitli ürün grupları : 9 ~ 800A (8 çerçeve) Nominal İzolasyon gerilimi : 1000V (50A ~ ) AC/DC serbest voltaj (115A ~ )
  • 15A ~ 1600A, 5kA ~ 150kA
  • Ui = 1000V, Ics = %100 Icu
  • Tüm AF'ler için geçerli ayarlanabilir derecelendirmeler
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HGM125S-3P125 3 x 125A 26kA Kompakt Şalter HGM125S-3P125 3 x 125A 26kA Kompakt Şalter şimdi en uygun fiyatıyla İzmir-enerji.com.tr’de! Hemen tıklayın ve alışverişe başlayın! HGM125S-3P125