HGC1811NSX220 7,5 kW 18A 1NA/1NK 220V AC Kontaktör
Stok Kodu
HGC1811NSX220
Fiyat
*97,63 TL den başlayan taksitlerle!
%45 İndirim
5000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HGC..NSX220 4..440 kW 9-800A  220V AC Kontaktörler
  • Termal Aşırı Yük Rölesi için doğrudan montaj yapısı
  • Çeşitli ürün grupları : 9 ~ 800A (8 çerçeve) Nominal İzolasyon gerilimi : 1000V (50A ~ ) AC/DC serbest voltaj (115A ~ )
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HGC1811NSX220 7,5 kW 18A 1NA/1NK 220V AC Kontaktör HGC1811NSX220 7,5 kW 18A 1NA/1NK 220V AC Kontaktör şimdi en uygun fiyatıyla İzmir-enerji.com.tr’de! Hemen tıklayın ve alışverişe başlayın! HGC1811NSX220